26 Nisan 2018
  • İstanbul24°C
  • Ankara22°C

ADNAN OKTAR’DAN NAGİHAN ALÇI’YA ŞOK SÖZLER! “BENDE SANA KAFAYI TAKTIM”

Son günlerde firar eden bir kediciğinin itiraflarından dolayı oldukça konuşulan Adnan Oktar, kendi programını hedef alan Nagihan Alçı için yüz kızartacak bir olayının olduğunu iddia etti. İşte detaylar…

Adnan Oktar’dan Nagihan Alçı’ya Şok Sözler! “Bende Sana Kafayı Taktım”

26 Mart 2018 Pazartesi 18:18

Son günlerde firar eden bir kediciğinin itiraflarından dolayı oldukça konuşulan Adnan Oktar, kendi programını hedef alan Nagihan Alçı için yüz kızartacak bir olayının olduğunu iddia etti. İşte detaylar…

Kedicikleriyle ünlü olan ve A9 kanalında bu kedicikleri ile dini ve siyasi konuda programlar yapan Adnan Oktar, köşe yazısında kendisini hedef alan Nagihan Alçı için şok eden ifadeler kullandı. Daha önce köşe yazısında Adnan Oktar’ı eleştiren ve programına duyulan rahatsızlığını belirten Nagihan Alçı, "RTÜK denetimine açılması beni epey korkutuyor. Temel olarak AK Parti, özellikle kendine dindar diyen birtakım kişilerin yaptığı müstehcen ve dine hakaret gibi algılanacak yayınların önüne geçmek istiyor" ifadelerine yer vermişti. 

NAGİHAN ALÇI’YA ŞOK SÖZLER 

Nagihan Alçı’nın köşe yazısında kendi programını eleştirmesine ise Adnan Oktar’dan cevap gecikmedi. A9 kanalındaki programında bu konu hakkında açıklamalarda bulunan Adnan Oktar, Nagihan Alçı’nın kendisine kafayı taktığını belirtti ve bundan memnuniyet duyduğunu söyledi. 

Ayrıca Nagihan Alçı’ya kendisinin de kafayı taktığını söyleyen Adnan Oktar, Nagihan Alçı’nın yüz kızartacak bir olayının bulunduğunu, bunu kendisinin bildiğini dile getirdi. Nagihan Alçı’nın kocasını ise kafaya takmadığını ve onun hakkında da çok şey bildiğini söyleyen Oktar, “"Bana kafayı takmaktan bir türlü kurtulamadı. Ben rahatsız değilim, memnunum. Ben de sana kafayı takmış vaziyetteyim. Hırçınlığının nedenini biliyorum. Asıl utanılacak bir olay var ki yani bilmiyorum. Muazzam utanılacak bir olay var. Yüz kızartacak bir olay var. Onun da ne olduğunu biliyorsun. Ben mi söyleyeyim?” dedi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com