20 Mayıs 2018
  • İstanbul24°C
  • Ankara24°C

DUA POLEMİĞİNE AHMET HAKAN'DAN BOMBA YANIT!

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ahmet Hakan ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda şu ifadelere yer vermişti..

Dua Polemiğine Ahmet Hakan'dan Bomba Yanıt!

29 Nisan 2018 Pazar 15:55

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Ahmet Hakan ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımda şu ifadelere yer vermişti:

"Umrede ettiğim duanın ertesi günü Ahmet Hakan'ın Kanal D ana haberdeki görevine son verildiğini duydum."

Cübbeli Ahmet Hocanın sosyal medya hesabından yaptığı bu paylaşıma köşesinden yanıt veren Ahmet Hakan, 'Be hey Cübbeli! Umrede yaptığın dualar kabul ediliyorsa Trump'a, Merkel'e, Macron'a falanda dua et. ' şeklinde çıkıştı.

Cübbeli Ahmet Hoca ile Ahmet Hakan arasındaki dua polemiği sürüyor.

Ahmet Hakan'ın, Kanal D Ana Haberdeki görevine son verilerek yerine NTV spikeri Buket Aydın Baykal'ın getirilmesinin ardından resmi twitter hesabından paylaşımda bulunan Cübbeli Ahmet Hocaya Ahmet Hakan'dan jet yanıt geldi.

Köşesinden Cübbeli Ahmet Hocaya yanıt veren Ahmet Hakan, "Umreye giden Cübbeli, benimle alakalı beddua etmiş. Bu sözde beddua ise kabul olmuş! Umrede yaptığın dualar kabul ediliyorsa Trump'a, Merkel'e, Macron'a falanda dua et. Benim gibi garibanla niye uğraşıyorsun." ifadelerine yer verdi.