26 Nisan 2018
  • İstanbul24°C
  • Ankara22°C

FİKRET ORMAN’DAN ŞOK ÇIKIŞ! “ALLAH’TAN MÜNİH MAÇINDA YABANCI HAKEM VAR”

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ümraniye’de ki tesislere gidip teknik heyet ve futbolculara Bayern Münih maçı öncesinde moral verdi. Üstü kapalı bir şekilde Türk hakemlerini de eleştiren Orman, “Allah’tan Münih maçında yabancı hakem var” dedi.

Fikret Orman’dan Şok Çıkış! “Allah’tan Münih Maçında Yabancı Hakem Var”

18 Şubat 2018 Pazar 21:19

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Ümraniye’de ki tesislere gidip teknik heyet ve futbolculara Bayern Münih maçı öncesinde moral verdi. Üstü kapalı bir şekilde Türk hakemlerini de eleştiren Orman, “Allah’tan Münih maçında yabancı hakem var” dedi. İşte detaylar…

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şampiyonlar Ligi’nde oynayacakları Bayern Münih maçı öncesinde, Ümraniye’de tesislere giderek hem teknik heyete hem de futbolculara moral verdi. Burada oyuncularla ve teknik heyetle bir görüşme yapan Fikret Orman, oyunculardan Süper Lig’de oynadıkları Atiker Konyaspor mücadelesini unutmalarını ve Bayern Münih maçına odaklanmaları gerektiğini söylediği belirtildi. Atiker Konyaspor maçıyla ilgili itirazları ise kendilerinin yapacağını da söyledi ifade edildi. 

MÜNİH’TE ALLAH’TAN YABANCI HAKEM VAR 

Tesisleri ziyaret edip teknik heyetle görüşen Fikret Orman antremanı da izledikten sonra ise Beşiktaş TV’de açıklamalarda bulundu. Şampiyonlar Ligi’nde oynayacakları Bayern Münih maçının Beşiktaş tarihi için önemli bir maç olduğunu söyleyen Orman, Konya maçından dolayı oyuncuların biraz üzüldüğünü ama şimdi morallerinin yerinde olduğunu dile getirdi. Beşiktaş’ın şampiyonluğu kaybetmediğini ve henüz kimsenin de şampiyon olmadığını söyleyen Orman, daha çok maçın olduğunu söyledi. Üsteli kapalı bir şekilde Türk hakemlerine d eleştirilerde bulunan Orman, Bayern Münih maçıyla ilgili olarak ilginç bir açıklama yaptı ve “ Allahtan Bayern Münih maçında yabancı bir hakem var. Hakem hakkında endişem de yok. İnşallah güzel bir maç olacak" dedi.