23 Mart 2018
  • İstanbul8°C
  • Ankara9°C

TUNCAY ŞANLI’DAN FENERBAHÇELİ FUTBOLCUYA ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından bir tanesi olan Tuncay Şanlı, sarı lacivertlilerin Kasımpaşa mücadelesi hakkında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin tam bir şampiyon takım gibi oynadığını belirten Şanlı, bir futbolcuya ise parantez açtı...

Tuncay Şanlı’dan Fenerbahçeli Futbolcuya Övgü Dolu Sözler

04 Aralık 2017 Pazartesi 23:18

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından bir tanesi olan Tuncay Şanlı, sarı lacivertlilerin Kasımpaşa mücadelesi hakkında açıklamalarda bulundu. Fenerbahçe’nin tam bir şampiyon takım gibi oynadığını belirten Şanlı, bir futbolcuya ise parantez açtı. İşte detaylar…

Fenerbahçe’nin efsane futbolcularından bir tanesi olan Tuncay Şanlı, BeİN Sports’ta Fenerbahçe-Kasımpaşa maçına ilişkin açıklamalarda bulundu ve sarı lacivertli takımın oynadığı futbola övgüler yağdırdı. Sezon başından bu yana Fenerbahçe’nin en iyi oynadığı müsabakanın bu maç olduğunu söyleyen Tuncay Şanlı, taraftarın ve camianın da memnun kalacağı bir futbolun sergilendiğini söyledi. Şanlı, Şöyle bir enteresanlık var; santrforlar az gol atmış ama F.Bahçe şu anda ligin en çok gol atan takımı. Fenerbahçe'nin nasıl bir kulüp olduğunu sahadaki oyuncular ve taraftar gösterdi. Bir şampiyon takım gibi oynadı. Ben çok beğendim." dedi. 

ŞENER MÜTHİŞ OYNADI

Fenerbahçe’nin Kasımpaşa mücadelesinde keyif veren bir futbol sergilediğini söyleyen ve en önemlisi de taraftarları memnun edecek bir futbol ortaya koyduğunu söyleyen Tuncay Şanlı, oynanan bu güzel oyunun yanı sıra iki oyuncudan özellikle bahsetti. Guiliano’nun kendisini bulmaya başladığını ve attığı iki gol ile bunu gösterdiğini belirten Tuncay Şanlı, Şener Özbayraklı’ya ise ayrı bir parantez açtı. 

Şener Özbayraklı’nın sağ kanadı çok iyi kullandığını belirten Tuncay Şanlı, “Giuliano iki gol attı ve inanılmaz oynadı ama Şener'e de ayrı bir parantez açmak lazım. Müthiş oynadı ve sağ tarafı çok iyi kullandılar. Fenerbahçe böyle oynarsa taraftar stadı doldurur. Bundan sonraki maçlarda bu tempo devam edecek mi onu göreceğiz. İlk devreden sonra acaba "Bu tempo devam eder mi takım yorulur mu?" dedik ama tam tersi üstüne koyarak devam etti." ifadelerini kullandı.