23 Mart 2018
  • İstanbul8°C
  • Ankara9°C

LEİPZİG TEKNİK DİREKTÖRÜ BEŞİKTAŞ’I ÖVE ÖVE BİTİREMEDİ

Şampiyonlar Ligi’nde evinde Beşiktaş’ı ağırlayacak olan Alman ekibi Leipzig’de teknik direktör Ralph Hasenhüttl, düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş’tan övgü dolu sözlerle bahsederken, grubun en iyi takımın Beşiktaş olduğunu itiraf etti.

Leipzig Teknik Direktörü Beşiktaş’ı Öve Öve Bitiremedi

05 Aralık 2017 Salı 18:19

Şampiyonlar Ligi’nde evinde Beşiktaş’ı ağırlayacak olan Alman ekibi Leipzig’de teknik direktör Ralph Hasenhüttl, düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş’tan övgü dolu sözlerle bahsederken, grubun en iyi takımın Beşiktaş olduğunu itiraf etti. İşte detaylar…

Şampiyonlar Ligi’nde evinde Beşiktaş ile karşılaşacak olan Alman ekibi Leipzig de teknik direktör Ralph Hasenhüttl, bir basın toplantısı düzenledi ve maç öncesi görüşlerini dile getirdi. Beşiktaş için övgü dolu sözlerle bahseden Hasenhüttl, grubun en iyi takımı ile karşı karşıya geleceklerini ve iyi bir atmosferde siyah beyazlı takımı yenmek istediklerini belirtti. Beşiktaş’ın 6 oyuncudan yoksun olarak geleceğini de hatırlatan Hasenhüttl, bu eksiklerin Beşiktaş’ı etkilemeyeceğini söyledi ve yedek oyuncularının da kalitelerini bildiklerini belirtti. 

2 OYUNCULARI EKSİK

Yarın akşam oynanacak olan mücadelede iki oyuncudan yoksun olarak sahaya çıkacaklarını belirten Hasenhüttl, yarın ki tüm sistemlerini Kampl’ın üzerine kuracaklarını söyledi. Dayot ve Sabitzer’in mücadelede forma giyemeyeceklerini ve diğer oyuncularının ise tamamen hazır olduklarını söyleyen Hasenhüttl, ''Yarın muhtemelen elimizdeki en iyi 11'le sahaya çıkmaya çalışacağız. Dayot ve Sabitzer oynayamayacak. Diğer oyuncularımız ise hazır durumda. Sahada elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız. Tabii ki takımımızda Sabitzer'in yerine oynayacak futbolcular var, Kevin bu boşluğu doldurabilecek bir oyuncu. Sabitzer'in iyileşme süreci gelişim gösteriyor. Umarım ki hazır hale gelecek. Yerine oynayacak Kevin Kampl, hızlı ve çabuk. Oyun anlayışı da 10 numara oynamasına müsait. Yarınki maçta bütün oyun planımız Kevin'ın üzerine kurulacak.'' dedi.