26 Nisan 2018
  • İstanbul24°C
  • Ankara22°C

ŞENOL GÜNEŞ’TEN VİDA AÇIKLAMASI! “UYUM SAĞLAYAMADI”

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş bir basın toplantısı yaptı ve toplantıda önemli demeçler verdi. Bayern Münih maçında istedikleri oyunu oynayamadıkları için üzgün olduklarını belirten Güneş, Vida’nın ise takıma uyum sağlayamadığını dile getirdi.

Şenol Güneş’ten Vida Açıklaması! “Uyum Sağlayamadı”

22 Şubat 2018 Perşembe 23:21

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş bir basın toplantısı yaptı ve toplantıda önemli demeçler verdi. Bayern Münih maçında istedikleri oyunu oynayamadıkları için üzgün olduklarını belirten Güneş, Vida’nın ise takıma uyum sağlayamadığını dile getirdi. İşte detaylar…

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, bir basın toplantısı düzenledi ve önemli açıklamalar yaptı. Sezona 3 kulvarda başladıklarını ancak şimdi sadece 2 kulvarın kaldığını söyleyen Güneş, ilk maçta alınan skorun hayal kırıklığı olduğunu dile getirdi. Artık Şampiyonlar Ligi’nde avantajlarının kalmadığını belirten Güneş, Bayern Münih karşısında istedikleri oyunu oynayamadıkları için üzgün olduklarını dile getirdi.  Ayrıca Güneş, skordan dolayı da herkesten özür diledi.

VİDA UYUM SAĞLAYAMADI

Beşiktaş’ın organize bir takım olduğunu ve ayrıca ligde yenemeyecekleri takım olmadığını da ifade eden Şenol Güneş, Pazar günü derbiye 3 puan almak için çıkacaklarını ve moral için sahaya çıkacaklarını söyledi. Bunun yanı sıra yeni transfer Vida hakkında da açıklamalarda bulunan Güneş, Vida’nın takıma uyum sağlayamadığını belirtti ve bu yüzden sıkıntı yaşadığını dile getirdi. Bunun hem kendisine hem de takıma zarar verdiğini söyleyen Güneş, "Vida iyi bir oyuncu ama Mitrovic'in geldiği günlerdeki sorunu yaşıyor. Zaman zaman rakibe uzak kalıyor, yanlış tercihler yapıyor. Hem ona hem de bize zarar veriyor. Uyum sağlayamadığını söyleyebiliriz. Medel geldiği zaman da sıkıntılıydı. Şimdi daha iyi durumda. Bazen oyuncular geç uyum sağlıyor. Pepe'de bu olmadı. Beklediğimizin altında. Mitrovic, giderken şu anki Vida'dan daha iyi durumdaydı. Bütün suçu da onun üzerine atmak doğru olmaz. Vida'nın çok üzgün olduğunu biliyorum" dedi.